Fotogalerie

Akce BMŠ sběr žaludů 9.10.2020

Maminka, našeho Matyáše, nás pozvala, abychom si posbírali dary podzimu na její zahradě. V pátek dopoledne se tedy všechny děti naší BMŠ vypravily na vycházku. Všechny žaludy jsme se „snažili“ posbírat, děti byly šikovné a pracovité. Tímto děkujeme za pozvání a těšíme se na další setkání a sbírání.

Sokolníci 2.10.2020

Ukázku dravců si pro nás nachystal lektor hned 2. 10. 2020 v dopoledních hodinách. Děti si některé z dravců mohly pohladit a účastnit se přímo na tvorbě programu. 

Canisterapie 1.10.2020

Název vznikl složením latinského slova canis (pes) a slova terapie (léčba).Canisterapie využívá pozitivní vliv psa na člověka. Ve čtvrtek se ve školce konala dlouho očekávaná canisterapie. Děti se na akci moc těšily a nemohly dočkat. Dozvěděly spoustu zajímavostí, ale hlavně si mohly fenku TORU pohladit, pomazlit se. Už ví, jak se o pejsky starat, jak je česat a jak se k nim správně chovat. Ale také ví, že k cizím pejskům nemají chodit. Celá akce se nám všem moc líbila..

Draci v hrnci 30.9.2020

Ve středu 30.9. v naší školce natáčela Česká televize další díly dětského pořadu o vaření „Draci v hrnci.“ Děti Žluté třídy se tohoto natáčení s radosti zúčastnily. Termíny vysílání budou upřesněny a díly budou po odvysílání umístěny na: https://decko.ceskatelevize.cz/draci-v-hrnci. Díl 23. Křen – (šunkové rolky s křenem)  a Díl 24. Pracharanda – (tvarohové koblížky obalované v pracharandě)

Jablíčka v ošatce 29.9.2019

Výtvarná technika – otisk ovoce. Realizace výtvarné činnosti. Nejdříve si temperou namalujeme ošatku (oblouk), abychom měli kam jablíčka sbírat. Jablíčka rozkrojíme napůl, poté na jablka nanášíme po celé ploše temperu a otiskneme.  – rozvoj jemné motoriky.

BESEDA O DENTÁLNÍ HYGIENĚ 21.9.2020

Dnes nás v naší mateřské škole navštívily studentky dentální hygieny Univerzity Palackého v Olomouci.

Děti se dozvěděly více o svých zoubcích, jak by se o ně správně měly starat. Celá beseda byla provázená praktickou ukázkou a děti si vše mohly prakticky vyzkoušet na speciálních pomůckách.

Sportem ke zdraví 16.9.2020

V parku, na čerstvém vzduchu, si naše děti vytvořily vlastní překážkovou dráhu…

Naše město, místo kam patřím 16.9.2020

Společná práce našich dětí. Malovali jsme, stříhali, barvili a lepili. A po ukončení díla jsme si povídali, kdo kam patří, kde bydlí, co je domov.

V parku 9.9.2020

Rozvíjíme sounáležitost ve skupině.

Ve třídě 4.9.2020

Stříháním a vystřihováním rozvíjíme jemnou motoriku dětí, cvičíme správný úchop nůžek

Druhý den ve školce 2.9.2020

Tak jsme se opět sešli po prázdninách v naší MŠ

Komentáře jsou uzavřeny.