Přijímací řízení

Vážení rodiče, v této sekci naleznete všechny potřebné informace k zápisu do mateřské školy pro školní rok 2020-2021, který se uskuteční od 5.5 -7.5. 2020 bez osobního setkání. Prosíme o doručení žádostí o přijetí do MŠ s povinnými přílohami v tomto termínu.

Stěžejní informace o průběhu zápisu, podaní žádosti, povinnými přílohami, očkování… naleznete v příloze viz níže s názvem Infromace k zápisu pro rodiče 2020-2021.
Velice se na Vás těšíme a hned jakmile to bude možné, zorganizuji společné setkání.
V současné době jsem k dispozici v případě vašich dotazů či nejasností na tel: 730 516 684 nebo emailu: msblahoslavova@seznam.cz a v nejnutnějším případě i osobně po předchozí domluvě. Neváhejte mne kontaktovat.

Kontaktujte nás i v případě, že nemáte možnost si žádost o přijetí a přílohy vytisknout sami, v takovém případě Vám ji připravíme po předchozí dohodě u dveří Vchodu A v budově mateřské školy.

Těšíme se na viděnou s Vámi a vašimi dětmi.

Ředitelka MŠ, Zuzana Stanovská