Kouzelná školka 15. 2. 2019

V pátek 15.2. 2019 se naší Barevnou školičkou ozývalo samé – „čáry, máry, abraka, dabra…“ Za dětmi totiž  přijel kouzelník Aleš se svými kouzly a čáry. Zpočátku to ovšem vypadalo, že se kouzlit ani nebude. Kouzelníka totiž zlobila kouzelnická hůlka, která né a né poslouchat. Pořád se kroutila a ohýbala a všelijak tancovala. Nakonec se hůlka umoudřila a začalo opravdové čarování. Kouzelník čaroval s barevnými míčky, s kartami, vyčaroval i králíčka z klobouku, ale největší úspěch měla kouzla s šátkem a kostkami, kdy děti kouzelníkovi s kouzlením pomáhaly. Na závěr ještě kouzelník Aleš přičaroval „opravdové“ světlušky, které krásně zasvítily dětem na rozloučenou.

Akce se zúčastnily všechny třídy, takže tělocvična byla plná kouzlení chtivých dětí. Pan kouzelník se této příležitosti vybrat si malé pomocníky zhostil s vervou.

Pro svá kouzla si vybíral kluky i holky jako své asistenty a když to nestačilo, vehementně mu pomáhaly i děti z hlediště, a to za krouživých pohybů rukou a zaříkávadla čáry-máry-fuk!

Představení bylo zábavné i pro nás, paní učitelky, takže jsme se neustále všichni smáli a žasli nad triky, které nám pan kouzelník předváděl.

Věříme, že nás nenavštívil naposledy a že se brzy zase uvidíme a společně popustíme uzdu fantazii.

Komentáře jsou uzavřeny.